2013 yılında kurulan ‘’AC GAYRİMENKUL & YATIRIM’’ yatırımcıların, yeni yatırım yapacağı alanların belirlenmesi ve alımların yapılması, yatırımın gerçekleşebilmesi için mevzuat ve plan çalışmasının yapılması, hukuki sürecin takibi, fizibilite çalışmalarının tamamlanması ve şirketin mevcut aktiflerinin geliştirilmesi ve değerlendirilmesine yönelik çalışmaları yürütmektedir.
Şirketin yurtiçi ve yurtdışı gayrimenkul yönetiminin yanı sıra ihtiyaçları doğru analiz ederek yatırım alanlarının belirlenmesi ve projelendirilmesini de üstlenmektedir.
Gayrimenkul projelerini etkileyen eğilimler, bu eğilimlerin maliyet yönetimi ve pazarlama süreçlerine etkilerini şirket menfaatlerini göz önünde bulundurarak yöneten
‘’AC GAYRİMENKUL & YATIRIM’’ hedefleri doğrultusunda ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;

  • Konut, işyeri, arsa, otel, alışveriş merkezi vb. her türlü gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinde ve el değiştirmesinde emlak faaliyetlerini doğru, dürüst ve etik bir hizmet anlayışıyla yürütmek.
  • Bölgenin gelişimi ve müşterilerin beklentilerini doğru analiz ederek, yapı sektörü projelerine girdi oluşturmak.
  • Bilgi birikimi sayesinde, yatırım değeri yüksek yapıların piyasaya arz edilmesini sağlamak.
  • Doğru konumlandırma ve tanıtım faaliyetleri ile talebe yön vermek ve yapı sektörünün projelerini ihtiyaç sahipleri ve yatırımcılarla buluşturmak.
  • Güçlü sermaye ve ortaklık yapısı sayesinde yatırımcılara uygun fiyat ve kredilendirme seçenekleri sunmak.
  • Eğitimli ve çözüm odaklı ekibi ile satış ve satış sonrasında kaliteli hizmet sunmak.
  • Yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunmak.


VİZYONUMUZ;
Faaliyet gösterdiği bölgede, konuttan kompleks tesislere tüm gayrimenkul yatırımlarında akla gelen en güvenilir isim olmak. Bu markayı önümüzdeki yıllar içerisinde dünyanın önemli metropollerinde dikkat çekici projelere imza atan, meta lüks gayrimenkul ve kaliteli yaşam markası yapmaktır.